2018-2019 BAHAR DÖNEMİ FORMASYON HAFTALIK DERS PROGRAMLARI

2018-2019 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMLARI 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

Gün ve Saat

Ders Kodu- Adı

Öğretim Elemanı

Derslik

Pazartesi

09.00-15.00

PTUR 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (5.,6.şube) Staj

Arş. Gör. Dr. Emine Temel (5)

Öğr. Gör. Soner Atalan (6)

 

-

Pazartesi

18.00-20.00

PDF 404 Rehberlik

Öğr. Gör.  Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Pazartesi

20.00-22.00

PDF 307 Ölçme ve Değerlendirme

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Salı

09.00-15.00

PTUR 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (2.,4.şube) Staj

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Pelvanoğlu(2)

Öğr. Gör. Neslihan Çelik (4)

-

Salı

18.00-20.00

PTUR 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (1, 3, 5, 6, 7, 8. şubeler) Teorik

Prof. Dr. Bülent Yorulmaz (1)

Dr. Öğr. Üyesi Duygu Yavuz Öz (3)

Arş. Gör. Dr. Emine Temel (5)

Öğr. Gör. Soner Atalan (6)

Öğr. Gör. Hilal Yılmaz (7)

Öğr. Gör. Emrah Kalaycı (8)

GSF 209

Hukuk438

Hukuk437

Hukuk436

Hukuk435

Hukuk432

Çarşamba

18.00-20.00

PTUR 306 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Ayşe Yılmaz Virlan

Hukuk

Z17

Çarşamba

20.00-22.00

PTUR 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (2. şube) Teorik

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Pelvanoğlu

Hukuk

104

Perşembe

18.00-20.00

PTUR 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (4. şube) Teorik

Öğr. Gör. Neslihan Çelik

Hukuk

104

Perşembe

18.00-22.00

PTUR 304 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (1. şube)

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Pelvanoğlu

GSF

401

Cuma

09.00-15.00

PTUR 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (1.,3.,7.,8.şube) Staj

Prof. Dr. Bülent Yorulmaz (1)

Dr. Öğr. Üyesi Duygu Yavuz Öz (3)

Öğr. Gör. Hilal Yılmaz (7)

Öğr. Gör. Emrah Kalaycı (8)

-

Cuma

18.00-22.00

PTUR 304 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (2. şube)

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Pelvanoğlu

GSF

401

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

Gün ve Saat

Ders Kodu- Adı

Öğretim Elemanı

Derslik

Pazartesi

18.00-20.00

PDF 404 Rehberlik

Öğr. Gör.  Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Pazartesi

20.00-22.00

PDF 307 Ölçme ve Değerlendirme

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Salı

18.00-20.00

PING 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (1. şube) Teorik

Öğr. Gör. Dilara Keskin

 

Hukuk

109

Salı

20.00-22.00

PING 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (2. şube) Teorik

Öğr. Gör. Dilara Keskin

Hukuk

109

Perşembe

09.00-15.00

PING 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (2. şube) Staj

Öğr. Gör. Dilara Keskin

-

Cuma

09.00-15.00

PING 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (1. şube) Staj

Öğr. Gör. Dilara Keskin

-

Çarşamba

18.00-20.00

PDF 306 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Ayşe Yılmaz Virlan

Hukuk

Z17

Perşembe

18.00-22.00

PING 304 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı

Öğr. Gör. Dilara Keskin

Hukuk

109

 

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

Gün ve Saat

Ders Kodu- Adı

Öğretim Elemanı

Derslik

Pazartesi

18.00-20.00

PDF 404 Rehberlik

Öğr. Gör.  Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Pazartesi

20.00-22.00

PDF 307 Ölçme ve Değerlendirme

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Salı

16.00-20.00

PMAT 304 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı

Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Doğan

GSF

707

Çarşamba

18.00-20.00

PDF 306 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Ayşe Yılmaz Virlan

Hukuk

Z17

Perşembe

16.00-18.00

PMAT 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 Teorik

Öğr. Gör. A. Aydan Özkan

GSF

707

Perşembe

09.00-15.00

PMAT 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 Uygulama

Öğr. Gör. A. Aydan Özkan

-

 

REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

Gün ve Saat

Ders Kodu- Adı

Öğretim Elemanı

Derslik

Pazartesi

09.00-15.00

PREH 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (2. şube) Staj

Öğr. Gör.  Zeynep Pekin

-

Pazartesi

18.00-20.00

PDF 404 Rehberlik

Öğr. Gör.  Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Pazartesi

20.00-22.00

PDF 307 Ölçme ve Değerlendirme

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

Hukuk

Z06

Salı

18.00-20.00

PREH 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (1.şube) Teorik

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

Hukuk

105

Salı

20.00-22.00

PREH 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (2.şube) Teorik

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

Hukuk

105

Çarşamba

18.00-20.00

PDF 306 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Ayşe Yılmaz Virlan

Hukuk

Z17

Perşembe

18.00-22.00

PREH 304 Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı

Öğr. Gör. Ayşe Yılmaz Virlan

Hukuk

105

Cuma

09.00-15.00

PREH 403 Öğretmenlik Uygulaması-2 (1. şube) Staj

Öğr. Gör. Zeynep Pekin

-