PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

2018-2019 AKADEMİK YILI PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI

KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ

Nu. Adı-Soyadı Ortalaması Bölümü
1 Merve Ayaz 3.42 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
2 Ülkü Nur Tecer 3.41 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
3 Betül Baydere 3.32 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
4 Ebru Uyan 3.20 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
5 Sema Coşkunlu 3.17 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
6 Gözde İrem Alptekin 3.16 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
7 Erdem Ayer 3.06 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
8 Deniz Metin Koç 3.05 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
9 Berna Arslan 3.01 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
10 Fatma Müberra Altınova 2.93 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
11 Leyla Başak 2.87 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
12 Feyyaz Ekici 2.80 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
13 Merve Gergöz 2.75 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
14 Müge Sevim 2.74 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
15 Alican Karadağ 2.71 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
16 Muhammet Cemal Bal 2.58 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
17 Şeyma Hayal 2.56 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
18 Ebrunur Bulut 2.45 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
19 Engin B.aymaz 2.44 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
20 Berke Can Bakır 2.42 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
21 Sedef Kamilçelebi 2.40 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
22 Şeyda Hayal 2.38 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
23 Gülşah Uzun 2.37 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
24 Elif Tekin 2.34 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
25 Fatmanur Karslıoğlu 2.33 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
26 Tuğçenur Albayrak 2.32 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
27 Eda Çatuk 2.27 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
28 Ebru Naz Dilmen 2.27 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
29 Nazmiye Rabia Binice 2.24 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
30 Elif Çelik 2.22 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
31 İlgim Alpar 2.22 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
32 Büşra Var 2.19 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
33 Ebru Tekinalp 2.18 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
34 Şevval Şebnem Şendil 2.18 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
35 Çağla Özevren 2.13 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
36 İrem Özçelik 2.09 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
37 Özgecan Özdoğan 2.07 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
38 Tuğçe Bellikli 2.06 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
39 Demet Küçük 2.05 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
40 Sena Begüm Adalmış 2.00 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
41 Özge Özdemir 1.95 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
42 Buket Bozkurt 1.95 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
43 Dilan Doğan 1.93 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
44 Dilara Tuygun 1.84 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
45 Çağla Özmüş 1.83 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
46 Betül Ayyıldız 1.80 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
47 Selda Taşkıran 1.79 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
48 Elif Aksoy 1.78 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
49 Safa Türk 1.71 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
50 Özge Kabak 1.67 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
51 Furkan Eravcı 1.65 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
52 Zeynep Zengin 1.59 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
53 Esin Ayhan 1.57 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
54 Özlem Acar 1.54 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

 

 

 

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Nu. Adı-Soyadı Ortalaması Bölümü
1 İdil Avşar 2.88 Matematik Öğretmenliği
2 Elifnaz Ustaalioğlu 2.48 Matematik Öğretmenliği
2 Neslihan Cen 2.45 Matematik Öğretmenliği
3 Gizem Töre 1.84 Matematik Öğretmenliği
4 İrem Oğuz 1.54 Matematik Öğretmenliği

 

 

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

Nu. Adı-Soyadı Ortalaması Bölümü
1 Fatma Birsen Çalıkuşu 3.85 İngilizce Öğretmenliği
2 Halit Burak Tümgelir 3.68 İngilizce Öğretmenliği
3 Munise Louise Sarıcaoğlu 3.47 İngilizce Öğretmenliği
4 Ozan Yılmaz 3.18 İngilizce Öğretmenliği
5 Begüm Çelik 3.12 İngilizce Öğretmenliği
6 Dilara Ertürk 2.83 İngilizce Öğretmenliği
7 Çağla Çelik 2.78 İngilizce Öğretmenliği
8 Güneş Savut 2.77 İngilizce Öğretmenliği
9 Rüzgar Kuruköse 2.71 İngilizce Öğretmenliği
10 Görkem Çiftçi 2.39 İngilizce Öğretmenliği
11 İrem Güngördü 2.36 İngilizce Öğretmenliği
12 Meryem Melis Tuncel 2.32 İngilizce Öğretmenliği
13 İrem Ak 2.08 İngilizce Öğretmenliği
14 İrem Gezer 2.02 İngilizce Öğretmenliği
15 Derya Dilara Tuncel 2.00 İngilizce Öğretmenliği
16 Arda Baycık 1.85 İngilizce Öğretmenliği

 

REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ

Nu. Adı-Soyadı Ortalaması Bölümü
1 Bahar Temizer 3.48 Rehberlik Öğretmenliği
2 Ebru Er 3.23 Rehberlik Öğretmenliği
3 Gülru Katre İzer 2.88 Rehberlik Öğretmenliği
4 Buse Nil Atar 2.77 Rehberlik Öğretmenliği
5 Petek Özçıtak 2.63 Rehberlik Öğretmenliği
6 Melis Ruzin Tezel 2.59 Rehberlik Öğretmenliği
7 Pelin Aslan 2.48 Rehberlik Öğretmenliği
8 Sema Demir Öztürk 2.39 Rehberlik Öğretmenliği
9 Simirna Bucak 2.25 Rehberlik Öğretmenliği
10 Seda Kazdal 2.20 Rehberlik Öğretmenliği
11 Meltem Demirci 2.07 Rehberlik Öğretmenliği
12 Gözde Sivrikaya 1.99 Rehberlik Öğretmenliği
13 Şevval Gümüş 1.85 Rehberlik Öğretmenliği
14 Erman Kayat 1.50 Rehberlik Öğretmenliği