• Türkçe
  • English

İngilizce Öğretmenliği Bölümü Mezunları

 

2020-2021 MEZUNLARIMIZ

  1. Melisa Merve Bal

  2. Seçil Bank

  3. Zeynep Dilara Karataş

  4. Nil Aylin Bağatur

  5. Derya Bayrak

  6. Binnaz Ayışık Balcı

  7. Hamide Hilal Kır

  8. Yağmur Güngör

  9. Filiz Akarsu

  10. Kader Selin Yavuz

  11. Şeyma Varol

  12. Anastasia Zümrütel

  13. Aleyna Kurt

  14. Elif Zeyneb Ulukaya

  15. Sümeyye Kahvecioğlu

  16. İlknur Aslan

  17. Ebru Pişgin

  18. Batuhan Yentür

  19. Gülşah Yazıcı

  20. Defne Kuten

  21. Selin Tol

  22. Kübra Aksoy

  23. Gökçe Özcömert

  24. Berkay Üçpınar

  25. Cengizhan Sarısavran

  26. Serra Özcan

  27. Zeynep Bağlar

  28. Öyküm İriç 

  29. İremnur Dursun 

  30. Gülce Kuru 

  31. Ege Selçuk 

  32. Çağatay Alçınsu 

  33. Simay Baş 

2019-2020 MEZUNLARIMIZ

  1. Selin Türkkan

  1. Sezen Dündar

  1. Aslı Altay

  1. Berrak Şişman

  1. Beyza Kibar

  1. Duhan Yazıcıoğlu

  1. Julide Toprak

  1. Uğurcan Yılmaz

  1. Esra Demirel

  1. Ebrar Kökalan- Bilfen Acarkent Anaokulu

  1. Ceyda Yüksel

  1. Can Arslan

  1. Özer Onur Gürel

 

  1. Bengisu Haynes

  1. Onur Can Dayanç

  1. Zeynep Selin Kesici

  1. Aziz Kaan Alagöz

  1. Sıla Şekerli

  1. Elif Sude Mandacı

  1. Buket Çiçek

  1. Fazilet Almila Dönmez

  1. Bahunaz Arslantepe

  1. Berrak Simge Ülker

  1. Bilgenur Gökmen

  1. Nurseda Soyal

  1. Gizem Eldip- Sakarya Yönder Okulları

  1. Ebru Yelken

 

  1. Tuğçe Aygördü

  1. Necati Dinçgez

  1. Melike Merve Varol

  1. Ayşe Rana Yıldırım

  1. İpek Asena Bostan

  1. Beyza Kurtcebe

  1. Cansu Aka

  1. Sinem Ur

  1. Sümeyye Bıçak

  1. Alara Mandıralı

  1. Ozan Abanozoğlu

  1. Ecem Aliş

  1. Mehmet Hakan Parmaksız

  1. Nurseda Kavas

  1. Şeyda Atagan

  1. Emirhan Ekşioğlu

  1. Mert Eser Şener

  1. Emre Kara

  1. Çağla Gürer

  1. Ali Çağatay Özkaya

  1. Zeynep Bölükbaşı

 

  1. İrem Nur Dursun

  1. Simay Baş

  1. Öyküm İriç

  1. Ayşe Gülce Kuru

  1. Berat Bayhantopçu

  1. Selimcan Çakandemir

  1. Engin Efe

  1. Çağatay Alçınsu

  1. Ege Selçuk

 

2018-2019 MEZUNLARIMIZ

  1. İpek Potur - Çalışmıyor

  2. Sena Yazıcı - KDZ Ereğli Bahçeşehir Okulları

  3. Emre Duman - Bilfen Kurtköy İlköğretim Okulu

  4. Selin Çelikyay - Bilfen Bahçeşehir İlköğretim Okulu

  5. Eren Bal - İSTEK Belde İlköğretim Okulu

  6. Doruk Baycan - İtep International

  7. Selin Durgaç - 

  8. Tuğçe Aydalka - 

  9. Hatice Tütüncü - İstek Özel Acıbadem İlköğretim Okulu

  10. Begüm Ayşe Olgun - Çekmeköy Özel Avrupa Sınav Koleji Anaokulu

 

2017-2018 MEZUNLARIMIZ

  1. Çiğdem Akkuş - İstek Vakfı Atanur Oğuz Okulları

  2. Nurşah Atsu - Bilfen Okulları 

  3. Feyza Utku - Acıbadem Okulları 

  4. Zülal Güneş - Anabilim Okulları 

  5. Ekinsu Saat - Gaziantep Mete Uygun Ortaokulu

  6. Cansu Akyol - Bahçeşehir Koleji Pendik Kampüsü

  7. Şennur Çelik - Bilnet Okulları Denizli

  8. Şeymanur İlkbahar - Birikim Koleji

  9. Dilek Yılmaz - MEC Eğitim Danışmanlık A.Ş.

  10. Ece Türkmen Arslan - Sınav Koleji Bursa

  11. Buse Akgün - Doğa Koleji Bahçeşehir Bilim Kampüsü

  12. Ezgi Umay Kurular

  13. Seda Kara

  14. Nazik Katlan - Yeditepe Üniversitesi Lisansüstü Bursiyer

  15. Nevin Aslıhan Seçkin - Anabilim Eğitim Kurumları

  16. Yeraz Opan - İstek Kemal Atatürk Okulları

  17. Nursima Turgut - Medlife Group 

  18. Buse Çetin - Bilfen Okulları Ataşehir Anaokulu

  19. Sevim Özcan - Şanlıurfa Şehit Nurcan Karakaya Anadolu Lisesi

  20. Hande Sulhiye Çavuşoğlu - İstek Kemal Atatürk Okulları

  21. Naz Kolsan 

  22. Gülsüm Nur Yüsra Bedir - Çalışmıyor

  23. Selen Güvenilir

  24. Yasemin Bakırbaş - Antalya Bahçeşehir Koleji

  25. Naz Paçalı - Yeditepe Üniversitesi Lisansüstü Bursiyer

  26. Esra Çece - Gaba Teaching in Japan

  27. Kadir Şaşmaz 

  28. İsmail Ulaş Dağdelen

  29. Kardelen Özel - IFBM Okulları

  30. Ece Buyuran - Gaziantep Kolej Vakfı

  31. Begüm Sağnak 

  32. Alev Marie Metiner - Ohzenji Chuoh Junior High School & Kakio Junior High School

  33. Tülay Çakal

  34. Güneş Ertuğ - İstek Semiha Şakir Okulları 

  35. Yağmur Tanrıverdi

  36. Gizem Alacaklı

  37. Cem Aksiner - Cihangir Okulları Kurtköy

  38. Türkan Etiz - Çalışmıyor 

  39. Bahar Yazgan

  40. Nihan Demirtaş - İstek Vakfı Atanur Oğuz Okulları

  41. Aydın Halfon- Bahçeşehir Koleji 

  42. Merve Gül Soylu - Bursa Altınşehir Okulları

  43. Dilara Menteş -

  44. Pınar Okan

  45. Hatice Demirhan 

  46. Dursun Demir

  47. Berna Yoldaş

  48. Mervenur Gökçe 

  49. Barbaros Gülfidan

  50. Erdem Çal - Türk Eğitim Derneği

  51. Tuğba Tekeli - Erenköy British Culture

  52. Göktuğ Acarer - Ataşehir Okyanus Koleji

  53. Miray Şişkooğlu - Çalışmıyor

  54. Damla Okçu - Bademli Bilfen Anaokulu

  55. Rüveyda Bilgiç

  56. Süleyman Elhakan - Akdeniz Amerikan Kültür Okulları

  57. Mehmet Uçan - Gaziantep Bahçeşehir Koleji

  58. Burcu Çay - Mimar Sinan Koleji

  59. Cansu Yılmaz - Bursa Egeberk Anaokulu

 

 

2016-2017 MEZUNLARIMIZ

  1. Ayşe Meryem Soytürk- TRT

  2. Sevgi Sekmen-Yeditepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi

  3. Melisa Sezen-Denizatı Anaokulu

  4. Dilara Keskin-Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi

  5. Elif Baytar-Çalışmıyor

  6. Selin Ülker-Özelsin Koleji İlkokulu

  7. Tuana Yıldız- Dragos Bahçeşehir

  8. Asel Kınsun- Samsun Bahçeşehir İlkokulu

  9. Dilara Erol- Suadiye Bilfen Anaokulu

  10. Elif Ceren Başaran- T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

  11. Melis Angelini- İtalya Yüksek Lisans-Moda

  12. İrem Yerlikaya

  13. Nisanur Bayazit

  14. Servet Utku Ersü

  15. Neslihan Bilevci

  16. Nevin Kalyoncu

  17. Gizem Yılmaz

  18. Başak Yılmaz-Hair of istanbul isimli sac ekim kliniginde tercumanlik

  19. Burcu Seray Sefirtürk- İstek Tarabya İlkokulu

  20. Mert Atasal- : Bahçeşehir Ümraniye ortaokulu

  21. Ömer Köprülü

  22. Ali Şanlı

  23. Nur Altun

  24. Rana Fırat

  25. Emre Furkan Özmen

  26. Tuğçe Turgut

  27. Nil Kolsan

  28. Andrew Hakan Samuel

 

2016-2017 ÇAP MEZUNLARIMIZ

  1. Büşra Deniz-Amerika- Yüksek Lisans

  2. Çağıl Ataç

 

2015-2016 MEZUNLARIMIZ

  1. Ayşegül Altın- Aymas makina san.ve tic ltd (İnsan Kaynakları)

  2. Deniz Aryay- 

  3. Rabia Bayram-Yeditepe Üniversitesi Hazırlık Okulu

  4. Esma Nur Büyüktümtürk- Ataşehir Anabilim Koleji

  5. Selin Pabuççiyan- Bilfen Okulları Florya Kampüsü

  6. Pelin Acartürk- Bostancı Doğa Okulları

  7. Betül Ünlü- Ağrı / Diyadin Yatılı Bölge Ortaokulu 

  8. Kemal Çalışkan- Dr. Nilüfer Özyurt Anadolu Lisesi

  9. Zeki Can Mor- Şu anda çalışmıyor.

  10. Emine Ezgi Toprakdeviren-  Beykent Üniversitesi  Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik bölümü  Öğretim Görevlisi

  11. Özden Oğul- Yeditepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi

  12. Pervin Keskin-Fmv Erenköy Işık Lisesi

  13. Aykut Koca

  14. Özlem Toros

  15. Büşra Kösekaya- Freebird airlines- Flight attendant

  16. Zeynep Güldoğan

  17. Merve Efe- Bahçeşehir Koleji

  18. Şeyma Cesur

  19. Sarper Sinan Yaka

  20. Gökçe Barutçu- Bilgi Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu

  21. Meva Zeynep Aypar

  22. Özge Elif Arslan- İstanbul Ticaret Üniversitesi

  23. Çağla Özdemir

  24. Nesligül Sağnak- Anabilim Eğitim Kurumları

  25. Duygu Özkan-İstek Acıbadem

  26. Nadin Kitapçıyan- Uğur Koleji Florya Kampüsü

  27. Yağmur Dinçeröz

  28. Merve Buğu Özbek

  29. Yıldız Toyran- Kuşadası Özel Naci Akdoğan Koleji

  30. Zelvişan Feyza Karaçoban- Özel Ömerli Bahçeşehir Okulu

  31. Aliye Gamze Devay

  32. Romina Kaçtı- Özel Taş Koleji

  33. Buse Alkoç

  34. Hazal Karaloğlu-Marmara Koleji

  35. Yelda Güçoğlu-Özel Bilfen Okulları Sancaktepe Kampüsü

  36. Simge Karan- Bostancı Doğa Okulları

  37. Özlem Coşkun- Pyramid Dil Akademisi

  38. Yağmur Karasu- Metis Akademi Eğitim ve Danışmanlık

  39. İrem Öç- Atacan Koleji

  40. Esra Değerli

  41. Sena Ece Daloğlu- İstek Vakfı Bilge Kağan İlkokulu

  42. Murat Yıldırım

  43. Taha Yumuşakkaya

  44. Aslınaz Arslan

  45. Cansu Alpsoy- Ataşehir Doğa Okulları

  46. Berkay Onur Sayar

  47. Pelin Çelikkol

 

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Mezunları

 

Gülşah Yayan Arel - Klinik Psk. Yl-Denizli Koleji/Psk.Dan.

Gizem Kolçak - Yeditepe Pdr Yl-Bilfen Koleji/Psk.Dan

Seçil Korkmaz - Çağdaş Bilim Koleji-Marmaris/Psk.Dan.

Münevver Köylü - Bilfen Koleji/Psk.Dan

Ezgi Söylemez - Üsküdar Klinik Yl-Bournemouth Unıversty

Sevcan Kömeçoğlu - Psk.Dan

Ayşegül Gürel Maltepe - Gelişim Yl-Fenerbahçe Koleji/Psk.Dan.

Özden Oğul - Yeditepe Üni. İng. Öğrt. Doktora/Yeditepe Üni Ar.Gör.

Onur Güzel - Yeditepe Üni. Pdr Yl-Metin Sabancı Merkezi/Psk.Dan

Hande Akkuş - Özel Ege Lisesi/Psk.Dan.

Haşim Şenel - Baycove Boston Ccs. Mental Health Clinician Yl.

Elif Köm - Self Psikoloji Akademi/Stajyer

Elif Şit Beykoz - Belediyesi Eğitim Koordinatörü

Nağme Nur Güneşkaya - Özel Gülçin Anaokulu/Psk.Dan.

Zeynep Çiçek Demir - Kırdar Bilgiören Koleji/Psk.Dan.

Mert Nedim Mercan   - Odtü Pdr Yl./Başkent Üni Psk.Dan.Rehb

Guldest Bas   Royal - Holloway Unıversıty Of London?

Duygu Yıldırım - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni.

Emili Özboyar Sahakyan - Nunyan Ermeni Lisesi/Psk.Dan.

Tolga Zencir   - Hacettepe Üni. Pdr Ar. Gör.

Deniz Selin Tanrıverdi - Erse Okulları/Psk.Dan.

Ladin Tomruk Bahçeşehir - Koleji Aydın Kampüsü/Psk.Dan.

Ezgi Kahvecioğlu - Sarıyer Belediyesi Aile Dan. Merkezi/Klinik Psk.

Sevi Ecem Kürkütlü - İlhami Ahmed Örnekal İ.Ö.O/Psk.Dan.

Burak Bilgili - Doğuş Çay İlk. Okulu/Psk.Dan.

Öykü Şafak - Q Psikoloji/Psk. Dan.

Su Çiğdem Yiğitel - Mars Cinema Group/İnsan Kaynakları Eğitim Uzmanı

Fulya Kökden  -  Bilfen Koleji /Psk.Dan.

Özge Çiftçi - Kültür 2000 Koleji /Psk. Dan.

Yonca Boz - T.C. Milli Eğitim Bakanlığı/Psk.Dan.

Damla Polatcan - Yöret

Seren Vardar - Uğur Okulları Güngören Kampüsü/Psk.Dan.

Gökçe Okcuoğlu - İstek Belde Lisesi/Psk.Dan.

Ecem Dağlı - Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kırklareli Okulları/Psk.Dan.

Tuğba Aydın   - Meb/Psk. Dan.

Aykut Yılmaz  - Meb/Psk. Dan.

İlayda Çömez Erdoğan - Bodrum Bahçeşehir Koleji/Psk.Dan.

Hakan Kurt - Rize Fen Lisesi/Psk.Dan.

Esra Doğan - Ankara Özel Tevfik Fikret İlk. Okulu/Psk.Dan.

Emre Bayram - Acıbadem Üni. Klinik Yl.

Berna Cantürk - Meb/Psk. Dan.

Ayşe Çil Kara - Şenol Baygül Danışmanlık Merkezi/Psk. Dan.

Feyza Karataş Ürün - Meb/Psk. Dan.

Berfin Fırat - Ataşehir Adıgüzel Anaokulu/Psk.Dan.

Deniz Türkmen - Denizli Imkb Kız Meslek Lisesi

Özge Erel - Ajans Psikoloji/Yazar Ve Editör

Aykut Dere - Meb/Psk. Dan.

Berfu Delal Tüm - Mavi Kalem Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Pınar Bilal Çakır - Prof.Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi/Psk.Dan.

Gökçe Tandoğan Sabancı - Özel Tan Psikolojik Dan. Merkezi/Kurucu Uzman

Burak Tolga Tınmaz -  Bingül Erdem Lisesi/Psk.Dan.

Güneş Kırıt  -  Gülaydın       Meb/Psk. Dan.

Özge Çiftçi  -  Bahçeşehir Koleji Halkalı Koleji/İlkokul Psk.Dan.

Kısmet Tuğcu Haşlaman - İ.B.B-İstanbul Sağlık A.Ş/ Psk.Dan.

Pelin Özdemir - Bilfen Eğitim Kurumları

Sezin Ersoy - Fen Bilimleri Dershanesi Psk.Dan.

Ece Akın - Özel Manavgat Zeytin Anaokulu Psk.Dan.

Büşra Muşlu - Meb/Psk.Dan.

Şermin Güreş - Kocaeli/Körfez Hereke Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi/Psk.Dan.

Merve Çapar  - Uğur Okulları

Seren Vardar - Uğur Okulları Güngören Kampüsü/Psk.Dan.

Nağme Nur Güneşkaya - Özel Gülçin Anaokulu/Psk.Dan.

Seçil Korkmaz  - Çağdaş Bilim Koleji-Marmaris/Psk.Dan.

Aykut Yılmaz  - Meb/Psk. Dan.

Esra Doğan - Ankara Özel Tevfik Fikret İlk. Okulu/Psk.Dan.

Selin Öncü  - Meb/Psk. Dan.

Büşra Isparta - Fransız Lape Psikiyatri Hastahanesi/Stajyer Psikolog

Hatice Nur Özkoca - İstek Özel Acıbadem Okulları

Reyzan Şahin - Işık Okulları/Psk.Dan. Ve Rehber Öğretmen

Kadir Kaplan  - Bursa Belediyesi/Psk.Dan.

Aşkın Kutlu - Yeditepe Üni. Araştırma Görevlisi

Sanem Doğan - Unıcef Türkiye

Kübra Yakıcı   - Maltepe Yönder Okulları

Şeyma Uzun   - Mod Koleji Bodrum/Anaokulu Sayfası

Serdar Tekeli  - Manisa Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi/Müdür

Cengizhan Şafak - Bodrum Final Akademi Okulları

Melis Şimşek  - Yöret'te Proje Gönüllüsü

Melike Balcı - Anlam Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Merkezi

Esra Berrak Muslu - Meb/Psk. Dan.

Mehmet Alpay  - Thy Flight Attendant

Sümmeye Özdemir  - Meb/Psk. Dan.

Eda Yılmaz - Çekmeköy Sınav Koleji/Psk.Dan.

Oğuzhan Çiçek  - İstatistik Atölyesi/Kurucu Analist

Simay Vapurlu  - Yuerec/Yönetim Kurulu Üyesi

Ecem Dağlı - Aden Koleji/Psk.Dan.

Fulya Kökden Klinik  - Psikolog Fulya Kökden

Özge Çiftçi - Bahçeşehir Koleji/Psk.Dan.

Ezgi Söylemez  - Uzman Klinik Psikolog Ezgi Söylemez

Hasan Kurt - Rize Pazar Fen Lisesi

Nil Demirdöğen Günal - Özel Irmak Okulları/Psk.Dan.

Güldest Baş - Mardin Artuklu Üniversitesi

Münevver Köylü  - Özel Denizaltı İlköğretim Okulu/Stajyer

Fatih Bayram - Şirinkos Helva/Chief Marketing Officer

Ceren Künütkum Zobi - Ted Rönesans Koleji/Matematik Öğretmeni

 

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü Mezunları

Emrah Pelvanoğlu - Yeditepe Üni. Dr. Öğr. Üyesi (Bölüm Başkanı)

Neslihan Çelik - Samsun Üni. Dr. Öğr. Üyesi 

Esra Yalçın - Yeditepe Üni. Öğr. Gör.

Samet Onur - Yeditepe Üni. Ar. Gör.

Emine Temel - İstanbul Üni. Dr. Ar. Gör.

Soner Atalan - Marmara Üni. Ar. Gör.

Ertuğrul Alemdar - İstanbul Üni. Öğr. Gör.

Tunç Yalçın - Mimar Sinan Üni. Öğr. Gör.